Nasz Derbista 

kłusak shiuk
Hipodrom Sopot
PKWK Polski Klub Wyścigów Konnnych
kłusaki Francja
Tor Służewiec
wyścigi konne Wrocław

Stowarzyszenie Hodowców

i Użytkowników Kłusaków

 

ul. Canaletta 33      

51-650 Wrocław       

 

 

OT Salivonchyk

Nasz ośrodek powstał w 2010 roku z myślą o stworzeniu w Polsce doskonałego miejsca do treningu kłusaków. Dla nas każdy koń ma znaczenie, dlatego zapewniamy im indywidualne podejście i traktujemy ich jak zawodowych sportowców.

 

Nasz główny cel to zapewnienie najlepszych warunków rozwoju dla naszych podopiecznych. Przez 14 lat istnienia Ośrodka Treningowego Salivonchyk nasze konie odniosły 122 zwycięstwa na 481 startów, a zarobki z wszystkich płatnych miejsc osiągnęły około miliona złotych. To niezwykłe osiągnięcia, które świadczą o jakości naszego treningu.

 

Nasze sukcesy nie ograniczają się tylko do Polski. Nasze konie wielokrotnie były honorowane przez Francję jako najlepsze kłusaki trenowane w Polsce. Wyróżnienie to otrzymały takie konie jak Barbariska, Diego de Busset, Fend d'Ukraine czy Faust Djames.

 

Nasz zespół to prawdziwi pasjonaci koni. Trener Anna Frontczak-Salivonchyk jest związana z kłusakami od 2005 roku i ma na swoim koncie imponującą listę wygranych prestiżowych gonitw. Powożący Taras Salivonchyk, również związany z kłusakami od 2005 roku, jest jedynym powożącym w Polsce, który ma na swoim koncie ponad 100 wygranych.

 

Jeśli marzysz o współpracy z profesjonalnym zespołem trenerskim i chcesz dać swoim koniom najlepszą szansę na sukces, skontaktuj się z nami już dziś!

 

Ośrodek Treningowy Salivonchyk

56-416 Twardogóra, Brzezina 3

Anna Frontczak-Salivonchyk

+48 501 340 795

Taras Salivonchyk

+48 790 779 222