kłusak shiuk
29/01/2024

Idao de Tillard Triumfuje w Prix d'Amérique 2024

W dniu 28 stycznia 2024 roku na torze Vincennes w Paryżu odbyła się niezwykle emocjonująca edycja wyścigu Prix d'Amérique, którą zdominował faworyt publiczności, Idao de Tillard. Ten sześcioletni gwiazdor, trenowany przez Thierrego Duvaldestina i powożony przez jego syna Clementa, wszedł na tor gotowy do boju.

Talent Idao de Tillard był widoczny już na samym początku. Choć notowania były na początku mocno rozproszone, to im bliżej startu, tym więcej osób stawiało na tego ogiera. Jego fenomenalna forma podczas rozgrzewki tylko wzmocniła przekonanie kibiców, że to on będzie królem toru tego dnia.

Początkowe etapy wyścigu były dynamiczne, a prowadzenie na zmianę przejmowały różne konie. Jednak to Idao de Tillard pozostał spokojny i skoncentrowany, zachowując energię na decydujące momenty. Kiedy nadszedł czas na prosta finiszową, Idao de Tillard pokazał prawdziwy potencjał i szybko zdystansował swoich rywali.

Choć nie brakowało emocji i niespodzianek, to Idao de Tillard okazał się nie do pokonania. Jego zwycięstwo przyniosło ogromną radość jego właścicielowi i wszystkim związanym z jego sukcesem.

 

Hipodrom Sopot
PKWK Polski Klub Wyścigów Konnnych
kłusaki Francja
Tor Służewiec
wyścigi konne Wrocław

Stowarzyszenie Hodowców

i Użytkowników Kłusaków

 

ul. Canaletta 33      

51-650 Wrocław